10 japońskich zwyczajów miłosnych, które sprawią że oszalejesz. Tam robią TO zupełnie inaczej
Na świecie nie ma chyba bardziej pokręconego kraju pod względem zwyczajów seksualnych niż Japonia. Przynajmniej, jeżeli mówimy o punkcie widzenia mieszkańca Europy. To co u nas wydaje się dziwne, czy wręcz chore, w Japonii jest całkiem normalne i cieszy się sporą popularnością. Przed wami 10 japońskich zwyczajów seksualnych, o których nie słyszeliście…1. 1. Yobai

1. Yobai

Zwyczaj polegający na tym, że młody mężczyzna pod osłoną nocy zakrada się do łóżka dziewczyny i jeżeli ta wyrazi zgodę – zaczyna się z nią kochać. Chłopak może wejść do mieszkania swojej wybranki tylko w przypadku, jeżeli zna partnerkę i jej rodziców – wtedy Yobai jest legalny.

2. 2. Nyotaimori

2. Nyotaimori

Jeden ze zwyczajów, które są dość dobrze znane poza granicami Japonii. Nyotaimori to nic innego jak sushi zjadane z nagiego ciała kobiety. Ciepło ciała lekko podgrzewa leżące jedzenie, a osoby konsumujące tego rodzaju posiłek zazwyczaj chwalą sobie miłe wrażenia wzrokowe.

3. 3. Tamakeri

3. Tamakeri

To jeden ze zwyczajów, które nam – Europejczykom, może być ciężko zrozumieć. Tamakeri to po prostu kopanie jaj, czyli takie japońskie BDSM. Kobieta kopie faceta w krok, a „zabawa” ta zyskała na popularności w ostatnich latach.

4. 4. Shitagi dorobou

4. Shitagi dorobou

Zwyczaj polegający na kradzieży damskiej bielizny ze sznurów, na których się ona suszy. Jest to bardzo popularny proceder w Japonii – władze walczą z nim ustawiając w miastach maszyny z używaną bielizną, gdzie za stosunkowo niedużą kwotę można nabyć dowolną ilość sztuk skąpych majteczek.

5. 5. No-pan kissa

5. No-pan kissa

No-pan kissa to kawiarnie bez majtek, gdzie kelnerki ubrane są w krótkie spódniczki, pod którymi nie mają absolutnie nic. Ceny w takich kawiarniach są dużo wyższe, niż w zwykłych, co jest dość oczywiste. Część tego typu kawiarni jest hojnie wyposażonych w lustra, a goście na wahają się poprosić kelnerkę aby podniosła z ziemi coś, co umyślnie strącili ze stolika.

6. 6. Seks z ośmiornicą

6. Seks z ośmiornicą

Tutaj właściwie dalszy opis jest zbędny, bo chyba każdy może wyobrazić sobie o co chodzi. Tradycja tego budzącego odrazę zwyczaju sięga bardzo dawnych czasów i jest przedstawiana na historycznych japońskich ilustracjach.

7. 7. Imekura

7. Imekura

Imekura to po prostu dom publiczny. Różni się on od zwykłego burdelu tym, że Imekura może mieć różny, często bardzo oryginalny, wystrój. Możemy znaleźć tu więc pomieszczenia udające szkolną salę, kościół, wagon metra, czy szpital.

8. 8. Datch waifu

8. Datch waifu

Kolejny zwyczaj, który od jakiegoś czasu jest już dostępny w Europie. Dath waifu to po prostu seks-roboty pokryte realistyczną skórą i gotowe spełnić każdą zachciankę swojego właściciela.

9. 9. Tokudashi

9. Tokudashi

Japońska odmiana striptizu. Po rozebraniu do naga tancerka siada na skraju sceny i szeroko rozkłada nogi. Wtedy wyposażeni w latarki i lupy mężczyźni zaczynają obserwacje….

10. 10 .Burusera

10 .Burusera

Burusera to nic innego jak automaty, w których można kupić znoszoną, używaną damską bieliznę. Im młodsza właścicielka takiej bielizny, tym jest ona droższa.


Źródło: wymieszane.pl

TWOJA REAKCJA?Rozmowy na Facebooku