Mama Roksany Węgiel w szczerych słowach o chłopaku córki. To mogło zaboleć
Roksana Węgiel ma tylko 14 lat, a swoją biografią mogłaby obdarować niejedną starszą koleżankę. I chociaż prężnie rozwija swoją karierę, w tym wszystkim znajduje jeszcze czas dla swojego chłopaka.


Chłopaka, o którym powiedziała nieco więcej w najnowszym wywiadzie. Kim jest chłopak Roksany Węgiel i co zdradziła o nim piosenkarka?

Chłopakiem młodej artystki jest 15-letni Daniel Yastremski. Chłopiec o amerykańsko-białoruskich korzeniach również jest piosenkarzem. Para poznała się tuż przed Eurowizją Junior, na której oboje wystąpili. Wkrótce potem nastolatek napisał do Roksany w mediach społecznościowych. Artyści polubili się do tego stopnia, że już w grudniu spotkali się w Warszawie, a świąteczną randkę udokumentowali na swoich profilach. Zaiskrzyło między nimi niemal natychmiast.

„Daniel skontaktował się ze mną poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy konkursu tak robili. Chcieliśmy się poznać, zanim zaczniemy konkurować ze sobą na Białorusi. I  tak od słowa do słowa zorganizowaliśmy z Danielem w Internecie podwójną transmisję na żywo” 

Od tamtego momentu Daniel spotyka się z Roksaną regularnie. Postanowili nawet połączyć siły i nagrali razem duet na debiutancką płytę nastolatki. Nastolatki, która najwyraźniej zakochała się po uszy.

„Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taka samą częstotliwością” – powiedziała w VIVIE! Wokalistka.

To zwykłe zauroczenie czy miłość na zawsze? Na to pytanie nikt chyba nie zna odpowiedzi. Postarała się jednak na nie odpowiedzieć mama Roksany.

„Spotykają się głównie podczas koncertów. Nie traktujemy Daniela jak przyszłego zięcia. To jest bardzo młodzieńcza miłość” – mówiła mama gwiazdy w rozmowie z „Party”.

Jak myślicie, czy ta młodzieńcza miłość przetrwa?Źródło: polubione.com, instagram.com

TWOJA REAKCJA?Rozmowy na Facebooku